Wierszyki ślubne

Zamiast kwiatów karma dla psów

Coraz popularniejsze stają się cele charytatywne na wierszykach na zaproszeniach ślubnych.

, , , ,

Wierszyki ślubne

Wierszyki na ślub, wesele

Szukacie czegoś co pozwoli Wam wyrazić Wasze uczucia? Poniżej znajdziecie zbiór wierszyków i cytatów na ślub i wesele. Można je wykorzystać na zaproszeniach, w toastach czy na kartkach z życzeniami. Wszystko zależy od Waszego pomysłu.

Wierszyki ślubne

Teksty na zaproszenia ślubne

Tekstów na zaproszenia ślubne jest bez liku. Zabawnych, poważnych, oficjalnych.

Wierszyki ślubne

Życzenia na rocznicę ślubu

"Oraz że Cię nie opuszczę..." - bo przecież przysięgamy sobie na całe życie. Dlatego też każda kolejna rocznica ślubu powinna być świętem miłości.

Wierszyki ślubne

Charytatywnie zamiast kwiatów

Ślub to przede wszystkim Wasz dzień, czemu jednak swoim szczęściem nie podzielić się z innymi? Może macie znajomy Dom Dziecka lub schronisko dla zwierzaków? Poproście swoich gości, żeby zamiast pięknych, ale nietrwałych kwiatów, przynieśli Wam drobiazgi, które Wy przekażecie potrzebującym. Zachęćcie ich do tego wierszykiem..

, ,

Wierszyki ślubne

Książka zamiast kwiatów

Kwiaty więdną w oka mgnieniu. Jest jednak coś, co pozostaje na wiele lat, przypominając o tak ważnym wydarzeniu jak ślub.

,

Wierszyki ślubne

Pieniądze zamiast kwiatów

Prezent ślubny to nie lada wyzwanie dla każdego gościa. Macie już wszystko? Chcecie sami urządzić swoje cztery kąty? Marzycie o podróży poślubnej, na którą chwilowo nie pozwoliły wydatki?

,

Wierszyki ślubne

Kupon lotto zamiast kwiatów

Przysłowie mówi: "Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości".

, ,